Wieczór panieński to wyjątkowa chwila dla każdej pani młodej, jak również i dla jej druhen. To czas totalnej, szalonej i co najważniejsze  niezapomnianej imprezy, jaką każda musi zapamiętać do końca życia. Same kobiety, dużo dobrej muzyki, wyskokowy alkohol, a do tego rewelacyjna rozrywka na wysokim poziomie. Czyż można więc chcieć czegoś więcej? 

***

Pomysł na wieczór panieński

Rolą druhen jest wymyślenie sposobu na to, by wieczór panieński okazał się być idealną formą zabawy i totalnego szaleństwa. Coraz częściej odchodzi się od standardowych rozwiązań, jakie dawniej wybierali wszyscy, ale szuka się pomysłów na to, by ten wieczór, ta noc – były po prostu inne, niż jakakolwiek impreza. Wśród niebanalnych propozycji, na pewno wartą uwagi opcją jest klub, w którym można naprawdę miło spędzić czas, ale na pewno nie w takiej standardowej formie. Najpierw mamy rozgrywkę w postaci rzucania siekierami. Co? No właśnie! To jest ta niespodzianka i ten szalony pomysł. Wszystkie uczestniczki imprezy walczą o tytuł najlepszego zawodnika rzucając do celu siekierami. Ogrom zabawy, śmiechu, szaleństwa… No, ale po kolei.

1 krok – zarezerwowanie miejsca

Jednym z najważniejszych elementów, na jakich na pewno należy się skupić jest zarezerwowanie miejsca. Tego typu kluby cieszą się bardzo dużą popularnością i jeśli zbyt późno się za to zabierzemy, na pewno nie uda nam się zyskać wolnego miejsca w takim terminie, jak tego byśmy chcieli. Rezerwując więc miejsce, należy zrobić to z nieco wcześniejszym wyprzedzeniem. Koniecznie należy podać datę, godzinę, ilość osób, ale także i oczekiwania względem klubu, tak, aby zorganizowana impreza wyglądała tak, jak tego chcą wszystkie druhny i jak chciałaby, aby to wyglądało przyszła pani młoda. 

2 krok – stosowny strój

Kolejnym, niezwykle ważnym krokiem, jaki na pewno należy mieć na uwadze, to przygotowanie odpowiednich strojów. W większości przypadków wszystkie druhny ubierają to samo lub też kupują swoje kreacje, ale w jednym, wybranym kolorze, tak, aby razem tworzyły one jedną całość. Jeśli zaś chodzi o panią młodą, dla tej należy przygotować coś specjalnego. Dużą popularnością cieszą się oryginalne i śmieszne ubranka, na przykład fartuszek w formie gołego, ponętnego ciała, mini spódniczka i szałowa bluzka z napisami, welon na głowę i inne, temu podobne rozwiązania. 

impreza rzut siekierą

3 krok – rozgrywka

I tutaj przechodzimy tak naprawdę do sedna wszystkiego, a więc do wizyty w klubie. Rezerwując odpowiednie miejsce, otrzymuje się przygotowaną dla konkretnej liczby osób lożę, która staje się centrum rozrywki tego wieczoru. Wcześniej jednak jest pora na małe… rzucanie. Każda z zawodniczek ma przed sobą trzy rundy, a w każdej z nich aż pięć rzutów. Trafiając na odpowiednie obręcza, zdobywa się konkretną liczbę punktów, adekwatną do koloru. W finale grają najlepsze zawodniczki i wygrywa ta, która dużą siekierą trafi jak najbliżej celu. Może wydawać się to mało pasjonującą rozrywką dla kobiet, jednak wystarczy raz spróbować, by taka zabawa okazała się być strzałem w dziesiątkę. 

4 krok – zabawa na parkiecie

Oczywiście skoro zabawa z koleżankami i impreza dla najpiękniejszej pani młodej, to nie może zabraknąć i wyśmienitej muzyki, prawda? W klubie takim jak najbardziej i na to można liczyć. Największe hity, pełne szaleństwo, totalna zabawa w gronie ukochanych przyjaciółek, sióstr i innych bliskich osób, które są dla pani młodej niezwykle ważne i bez których ta nie wyobraża sobie spędzania tego właśnie wieczoru. 

5 krok – trochę alkoholu

Wszystko wszystko, ale oczywiście alkoholu na takiej imprezie także nie może zabraknąć. W końcu jest to ostatnia szalona impreza dla pani młodej, w której może poszaleć do granic możliwości, bo w końcu już za chwilę założy na palec obrączkę, stanie się żoną, potem matką i beztroski czas będzie wyglądał już nieco inaczej. W klubie, gdzie główną atrakcją jest rzucanie siekierami, także można skosztować odrobiny przyjemności w postaci trunków alkoholowych.  Bez wątpienia każda z kobiet znajdzie odrobinę przyjemności właśnie dla siebie. 

6 krok – ciekawe niespodzianki

I ostatnim  z kluczowych elementów, na jakich na pewno należy się skupić są niespodzianki dla pani młodej. Tego wieczoru to ona jest gwiazdą i to na niej właśnie skupia się cała uwaga. W większości przypadków uczestniczki wieczoru panieńskiego zbierają pieniądze i kupują dla pani młodej ciekawe gadżety, które na pewno umilą jej niejedną chwilę. Im ciekawsze i bardziej oryginalne prezenty, tym na pewno większe zaskoczenie i duża dawka humoru. 

Jedno jest pewne, wieczór panieński powinien być zorganizowany najlepiej, jak tylko to możliwe. Należy zadbać o najmniejszy detal i szczegół. Należy dopracować wszystko do perfekcji, tak, aby uzyskać zamierzony efekt końcowy i pełne zadowolenie gwiazdy tego wieczoru. Bez dwóch zdań klub z rozrywką w postaci rzucania siekierami, to jak najbardziej oryginalny pomysł, jaki jesteśmy przekonani, każdemu przypadnie do gustu.