Impreza andrzejkowa, zwana pospolicie Andrzejkami, jest to ostatni dzwonek, by móc zorganizować naprawdę dobrą zabawę. Dla wielu osób, jest to doskonały sposób na spędzenie czasu ze znajomymi, odprężenie się, postawienie na naprawdę dobry rodzaj imprezy. To, co znacząco wyróżnia ten rodzaj zabawy od wszystkich innych, to nietypowa sceneria, wyjątkowa oprawa, a do tego możliwość przebierania się. Aby takie Andrzejki były udane, trzeba mieć przede wszystkim na nie pomysł. To stanowi kluczowe i pierwszorzędne znaczenie.

W domu czy poza domem?

Jednym z kluczowych elementów, które decydują o charakterze imprezy jest miejsce, gdzie takie Andrzejki mają być zorganizowane. Wiadomo przecież, że inaczej będą one wyglądały w domu, inaczej w restauracji, jeszcze inaczej w oryginalnym i nietypowym miejscu. Każda z opcji niesie za sobą szereg plusów, dlatego też wybór odpowiedniej zawsze będzie udany, jeśli organizator i uczestnicy zadbają o odpowiednią oprawę. Podczas zabawy w domu trzeba więcej przygotowań. Poza domem, mamy częściowo wiele kwestii organizacyjnych załatwionych i zorganizowanych. Na pewno nie można odkładać samej organizacji na ostatnią chwilę. W większości bowiem miejsc, terminy są zarezerwowane dużo wcześniej i trudno jest potem znaleźć odpowiednią miejscówkę. Im szybciej się więc za to zabierzemy, tym lepsze będą potem tego efekty. 

Oryginalny sposób na Andrzejki

Dostępnych na rynku opcji jest bardzo dużo. Jedni stawiają na klasykę i preferują zabawę w domu lub w lokalu, gdzie mamy dużo jedzenia, alkohol i odpowiednią muzykę. To wystarczy, by cała zabawa była w pełni udana. Czasami dochodzi do tego strój i wróżby, by takie Andrzejki można było pamiętać na długi czas. Są jednak takie osoby, którym klasyka nie wystarczy. Stawiają więc oni na zdecydowanie bardziej oryginalne rozwiązania, które z klasyczną imprezą nie mają nic wspólnego. Cóż więc można wybrać? Na pewno jedną z opcji, jaka na przestrzeni ostatniego czasu cieszy się bardzo dużą popularnością jest firma, która oferuje rzucanie siekierami. Czym? Siekierami! Tak, właśnie tak. Mamy siekiery różnej wielkości, a do tego i tarcze, do których nimi się rzuca. Ta drużyna lub ta osoba, która trafia najbliżej celu, zdobywa najwięcej punktów. Jeśli do tego dochodzi oprawa Halloweenowa, świeczki, dynie, dobra muzyka i ciekawa zabawa, taka impreza może okazać się trafiona w samą dziesiątkę. Wystarczy tylko takie miejsce, a do tego grupa znajomych z podobnymi pomysłami, wizjami i takim samym szalonym nastawieniem do życia, by można było urządzić Andrzejki na naprawdę wysokim poziomie. Grunt to tak oryginalny pomysł, a potem jego wykonanie.

impreza andrzejkowa

Zabawa połączona z rywalizacją – czy to dobry wybór?

Rzeczą oczywistą jest fakt, że każdy z nas lubi rywalizację. Podoba nam się to, gdy dobrze się bawiąc, możemy ze sobą prowadzić taką też zdrową rywalizację. Potrafi ona podnieść ciśnienie, wyzwolić z siebie ducha walki, a do tego i naprawdę wyśmienicie się bawić. Rzucanie siekierami to jedna z takich opcji, które w Polsce choć są stosunkowo nowym pomysłem na zabawę, z roku na rok zdobywają coraz większe rzesze zadowolonych odbiorców. Ludzie kochają rywalizację połączoną z zabawą i dlatego też taka forma zdobywa wciąż kolejnych klientów. W przypadku imprezy andrzejkowej, firmy takie proponują również ciekawą formę zabawy w takim właśnie klimacie. Można się pobawić, pośmiać, spędzić czas z grupą przyjaciół, ciekawie się przebrać, a do tego i uzyskać rewelacyjną formę rozrywki. Czyż można więc chcieć czegoś więcej?

Zabawa andrzejkowa – kreatywność w pełni

Czasami w życiu jedyne, co nas ogranicza, to nasza kreatywność. Jest ona niezbędna, jeśli chcemy się doskonale bawić i miło spędzać czas. Zwykłą imprezę andrzejkową, która nie różni się praktycznie niczym od imienin ciotki może wymyślić absolutnie każdy. Taką jednak, która będzie nietypowa, oryginalna i niezapomniana, nie stworzy już każdy. Pomysł na nią może mieć różny charakter. Jeśli w grę wchodzi rzucanie siekierami, to bez wątpienia jest to niebanalna forma imprezy, rywalizacji i zabawy z najwyższej półki. Nie kosztuje ona miliona monet, a w towarzystwie paczki znajomych, może wypaść naprawdę spektakularnie. Dużą zaletą takiego wyboru jest to, że nie trzeba martwić się absolutnie o żadną organizację. Płacimy i otrzymujemy. Taka firma zrobi wszystko absolutnie za nas. Bez straty czasu, niepotrzebnego stresu, biegania po sklepach, zastanawiania się, co kupić, co zrobić. Uczestnicy powinni jedynie postawić na oryginalne przebranie i dużą dawkę dobrego humoru. Reszta zrobi się sama. 

Tak naprawdę, każdy organizator imprezy może widzieć ją w zupełnie innej odsłonie i tak naprawdę to on ustala, jaki ma ona mieć charakter. Jedno jest pewne – ma być śmiesznie, oryginalnie, nietypowo i zabawnie. Czy można taki efekt osiągnąć? Oczywiście, że tak. Potrzeba chęci, pomysłu, kreatywności i miejsca, gdzie taka impreza będzie mogła być zorganizowana.  A potem…. to już zabawa na całego.