30 lat ma się tylko jeden raz w życiu… 😉 Nic więc dziwnego, że każdy z nas chciałby, aby ten dzień zapamiętać do końca życia. W dzisiejszych czasach wszystko to, co banalne jest nudne, mdłe i nijakie. Nie podobają nam się standardy, bo na takie możemy pozwolić sobie bez okazji. Szukamy więc sposobów, by ta urodzinowa chwila okazała się być jedyna w swoim rodzaju. Na co więc postawić? Co wybrać? Jaka opcja okaże się być trafionym w dziesiątkę rozwiązaniem?

***

Rzucanie siekierami – niebanalna impreza 

Nie mając pomysłu na to, jak powinna wyglądać idealna impreza na 30 urodziny, z pewnością pojawia się tutaj pomysł, obok którego na pewno nie można przejść obojętnie. Dlaczego? Bo jest on oryginalny, niebanalny, pomysłowy i jedyny w swoim rodzaju. Miejsce takie jest niezwykle wyjątkowe, które bez wątpienia różni się od klasycznych pubów, w których można wypić piwo i zatańczyć do podrzędnej muzyki. Co więc może zaoferować nam taka forma rozrywki? Z jednej strony mamy wyśmienitą zabawę, z drugiej rewelacyjną muzykę dopasowaną do każdego, z trzeciej ulubione trunki i z czwartej możliwość rywalizacji, którą z całą pewnością kocha dosłownie każdy. Czyż można więc chcieć czegoś więcej?

Kreatywny pomysł na 30 -stkę

Po co ciągle robić to samo, skoro rynek ma nam do zaoferowania stale nowe, coraz to lepsze i ciekawsze pomysły. Do zwykłego pubu możemy wyjść niemal w każdą sobotę, ale do klubu, który znacząco różni się od wszystkich innych, trudno jest zebrać całą ekipę znajomych. Kiedy są urodziny, z pewnością każdy znajdzie czas, by ten jeden, jedyny w swoim rodzaju wieczór spędzić w sposób ciekawy, rozrywkowy i niezapomniany, a do tego wśród ludzi, których nie lubi, kocha, z którymi miło spędza się każdą chwilę. W organizacji urodzin kreatywność tak naprawdę odgrywa nadrzędną rolę. Chcąc zaskoczyć swoich gości, trzeba im dać przede wszystkim część siebie, trzeba pokazać, że pragniemy, aby tego dnia poczuli się oni naprawdę wyjątkowymi osobami. 30. urodziny to kolejna, przełomowa chwila w życiu każdego człowieka. Kończy się beztroski czas 20 lat +, a zaczyna jeszcze lepsze życie. Trzeba więc tę chwilę w odpowiedni sposób uczcić.

impreza na 30tke

Klub z niezwykłym potencjałem

Kluby, które w swoim wnętrzu za główną atrakcję mają rzucanie siekierami, stanowią w ostatnim czasie prawdziwy hit. Drzwi się otwierają i zamykają, a zainteresowanych klientów jest coraz więcej. Chcąc więc tam właśnie zorganizować 30. urodziny, trzeba wcześniej ustalić i zarezerwować określony termin, bo inaczej nici, by można było tam się udać i od razu zyskać zabawę na najwyższym poziomie.

Skąd pomysł na rzucanie siekierami? Ludzie kochają rywalizację, ale i wspólne dążenie do wygranej. Ludzie uwielbiają aktywne formy spędzania czasu, ale w sposób bardziej oryginalny niż jazda rowerem czy bieganie. A jeśli to wszystko razem może jeszcze być połączone z dobrą muzyką, alkoholem i miłą atmosferą, to czyż można byłoby chcieć czegoś więcej? Rzucanie siekierami to rewelacyjna zabawa, która jest w stanie zadowolić absolutnie każdego. Bez względu na to, kto będzie gościem na tych urodzinach, jesteśmy przekonani o tym, iż wszyscy wyjdą z niej w 100% zadowoleni. Szalona zabawa, rywalizacja, zdobywanie punktów, śmiechy po pachy, rozmowy, tańsze, prawdziwe szaleństwo. Czego można chcieć więcej?

Jakie są zasady rzucania siekierami?

Aby można było rozpocząć 30 – stkę w iście oryginalnym i niebanalnym stylu, jakie zapewni taki klub, podstawa jest poznanie zasad zabawy, jaką jest rzucanie siekierami. Na czym polega cała rywalizacja? Na rzucaniu siekierami do celu. Kto trafi lepiej, wygrywa. Jak to wszystko wygląda? Najpierw należy umieścić obie ręce na siekierze, niczym kij baseballowy. Następnie biorąc ręce za głowę, lekko się odchylając, należy rzucić siekierą przed siebie, w kierunku ułożonych odpowiednio tarcz. 

Najpierw są rzuty rozgrzewkowe. Następnie rozpoczynają się odpowiednie rundy, jest ich trzy, a każda runda składa się z pięciu rzutów. Aby wygrać mecz, należy wygrać 2 z 3 rund. Gracze zdobywają punkty. Ci, którzy mają ich najwięcej, w fazie finałowej rzucają dużą siekierą. Za odpowiednie kolory tarcz przyznawane są konkretne punkty. Kto więcej, ten ma większą szansę na wygraną. Bez wątpienia kluczowe znaczenie ma więc i celność, ale i chęć dobrej zabawy. Jeśli to przyniesie ze sobą każdy z gości, na pewno taka 30 -tka okaże się być niezapomnianą imprezą dla solenizanta i jego niezastąpionej ekipy.

Myślisz, że jest to niebanalny sposób na 30. urodziny? Uważasz, że w taki sposób na pewno zaskoczysz swoich gości? Jesteśmy przekonani o tym, że klub, w którym można skosztować procentów, posłuchać doskonałej muzyki, a do tego świetnie się pobawić rywalizując z innymi, okaże się być najlepszym wyborem absolutnie dla każdego. Urodziny nie muszą być nudne, banalne i nijakie. To Ty możesz wymyślić je takimi, jakie tylko chcesz. W takim wydaniu jesteśmy pewni, że wszyscy goście będą w 100% zadowoleni i usatysfakcjonowani.