Kraków

Krakowski lokal Axe Nation to pierwszy klub rzucania siekierami w Europie!
Znajdujemy się w samym sercu Starego Miasta przy ulicy Grodzkiej 46.

Axe Nation Kraków  powstał końcem 2016 roku. Jest to pierwszy i najstarszy klub rzucania siekierami w Europie i zarazem nasz główny oddział w Polsce, gdzie trenerami są wyłącznie mistrzowie naszego kraju. Chcąc spróbować rzucania siekierami w Krakowie oddajecie się u nas
w najlepsze ręce!

Regularnie odbywa się u nas Liga Axe Nation zgodnie z zasadami międzynarodowej organizacji IATF. To dzięki nam, gdy wprowadziliśmy ten sport jakim jest rzucanie siekierami na nasz kontynent, rozgrywki ligowe IATF wkroczyły na nowy, międzynarodowy poziom. 

Jesteśmy zlokalizowani w klimatycznej, XIII wiecznej piwnicy, gdzie posiadamy 5 torów rozmieszczonych w 3 salach. Dzięki temu mamy możliwość organizowania prywatnych eventów na życzenie klienta. Dodatkowo w lokalu posiadamy świetnie wyposażony bar gdzie w przerwie na grę można napić się zimnego piwa! 

Rzucanie siekierami w Krakowie w Axe Nation to must do będąc w naszym mieście!

 

Kraków, ul. Grodzka 46
kontakt@axenation.com
+48 518 608 915
Otwarte codziennie
od 12:00 do 21:00

CENNIK

Przy większych grupach prosimy o kontakt w celu indywidualnego uzgodnienia przebiegu oraz atrakcji imprezy. Posiadamy również ofertę dla grup 50-100 osobowych.

DSC_6540
DSC_6542
DSC_6515
zdj3
zdj7
zdj10
 previous arrow
 next arrow
DSC_6540
DSC_6542
DSC_6515
zdj3
zdj7
zdj10
 previous arrow
 next arrow

POZNAJ NAS

karolina-pach

Karolina Pach

Rzucanie siekierami jest dla każdego, zwłaszcza dla kobiet

Założycielka i właścicielka marki Axe Nation, a także najlepiej rzucająca siekierami kobieta w Polsce. Z wykształcenia biotechnolog, z zawodu bizneswoman, natomiast serce skradły jej siekiery. Obecnie pod swoimi skrzydłami ma najstarszy klub Axe Nation znajdujący się w Krakowie, gdzie pod czujnym okiem trenuje zawodników i dba o rozwój firmy. Organizuje najlepsze wieczory kawalerskie w Krakowie!

Łukasz „ojek” Bukowski

Lucas The Legend

Manager krakowskiego lokalu i marki Axe Nation oraz prawa ręka właścicielki. Pierwszy oficjalny Mistrz Polski rzucania siekierami, który wywalczył swój tytuł w 2021 roku podczas mistrzostw organizowanych na zasadach IATF przez Axe Nation w Warszawie. Obronił tytuł w 2022 roku podczas mistrzostw w Krakowie. Jeden z najlepszych trenerów i graczy w Polsce.

 

Axe throwing Krakow

Oskar „Junior” Chudy

Throwing without beer is not throwing!

Student za dnia, trener rzucania siekierami w nocy. Młody gracz krakowskiej ligi rzucania siekierami, który odkrył swoje hobby przez przypadek.

Jakub „sobas” Sobas

Medyk wojskowo – axowy

Na codzień ubrany w moro ratuje ludzi, a w weekendy ma służbę w Axe Nation. Żadna impreza w Krakowie się bez niego nie obejdzie!

Piotrek „Pete”

Don’t worry this is 100% almost safe

Jeden z trenerów Axe Nation Kraków o najlepszym poczuciu humoru. Zdobywa tytułu wicemistrza w Lidze Axe Nation Kraków w sezonie wiosna 2022. 

Mateusz „Terror” WRZEŚNIOWSKI

Who doesn’t try, have nothing

Wielokrotny zwycięzca Ligi Axe Nation Kraków, pierwszy zawodnik w historii Polski, któremu udało się zdobyć 3 razy pod rząd Złotą Siekierę zdobywając ją na własność. 

NASZE LOKALIZACJE

Warszawa Outdoor

ul. Fosa 3
Tymczasowo zamknięte

Już wkrótce 
nowa lokalizacja

Działamy codziennie w godzinach 12:00-21:00.
Na życzenie istnieje możliwość gry po godzinach po wcześniejszym kontakcie mailowym
lub telefonicznym. Masz pytania? Chcesz przyjść z większa grupą?