Kraków

Krakowski lokal Axe Nation to pierwszy klub rzucania siekierami otwarty w Europie!
Znajdujemy się w samym sercu Starego Miasta przy ulicy Grodzkiej 46.

Axe Nation Kraków powstał końcem 2016 roku. Jest to nasz pierwszy i zarazem główny oddział w Polsce, gdzie trenerami są wyłącznie mistrzowie Polski, więc oddajecie się w najlepsze ręce!

Regularnie odbywa się tutaj również Liga Axe Nation zgodnie z zasadami kanadyjskiej organizacji IATC.

Jesteśmy zlokalizowani w klimatycznej, XIII wiecznej piwnicy, gdzie posiadamy 5 torów rozmieszczonych w 3 salach. Dzięki temu mamy możliwość organizowania prywatnych eventów na życzenie klienta. Dodatkowo w lokalu posiadamy świetnie wyposażony bar gdzie w przerwie na grę można napić się zimnego piwa! 

Kraków, ul. Grodzka 46
kontakt@axenation.com
+48 518 608 915
Otwarte codziennie
od 12:00 do 21:00

CENNIK

Przy większych grupach prosimy o kontakt w celu indywidualnego uzgodnienia przebiegu oraz atrakcji imprezy. Posiadamy również ofertę dla grup 50-100 osobowych.

DSC_6540
DSC_6542
DSC_6515
zdj3
zdj7
zdj10
 previous arrow
 next arrow
DSC_6540
DSC_6542
DSC_6515
zdj3
zdj7
zdj10
 previous arrow
 next arrow

POZNAJ NAS

karolina-pach

Karolina Pach

Rzucanie siekierami jest dla każdego, zwłaszcza dla kobiet

Współzałożycielka marki Axe Nation i najlepiej rzucająca siekierami kobieta w Polsce. Z wykształcenia biotechnolog, z zawodu bizneswoman, natomiast serce skradły jej siekiery. Obecnie pod swoimi skrzydłami ma najstarszy klub Axe Nation znajdujący się w Krakowie, gdzie pod czujnym okiem trenuje zawodników i dba o rozwój całej marki Axe Nation w Polsce. Organizuje najlepsze wieczory kawalerskie w Krakowie!

Mateusz „Terror” WRZEŚNIOWSKI

Who doesn’t try, have nothing

Manager i prawa ręka właścicielki Axe Nation. Wielokrotny zwycięzca Ligi Axe Nation Kraków, pierwszy zawodnik w historii Polski, któremu udało się zdobyć 3 razy pod rząd Złotą Siekierę zdobywając ją na własność. Krakowski główny trener, przyjaciel rodziny i koordynator ligi organizowanej w Krakowie na zasadach IATF. 

Łukasz „ojek” Bukowski

Lucas The Legend

Pierwszy oficjalny mistrz Polski rzucania siekierami, zdobył tytuł podczas mistrzostw w 2021 roku organizowanych przez Axe Nation na zasadach IATF w Warszawie. Jeden z najlepszych trenerów i zawodników klubu, a także członek #axenationfamily

Jakub „sobas” Sobas

Medyk wojskowo – axowy

Na codzień ubrany w moro ratuje ludzi, a w weekendy ma służbę w Axe Nation. Żadna impreza w Krakowie się bez niego nie obejdzie!

Piotrek „Pete”

Don’t worry this is 100% almost safe

Jeden z trenerów Axe Nation Kraków o najlepszym poczuciu humoru. Zdobywa tytułu wicemistrza w Lidze Axe Nation Kraków w sezonie wiosna 2022. 

NASZE LOKALIZACJE

Działamy codziennie w godzinach 12:00-21:00.
Na życzenie istnieje możliwość gry po godzinach po wcześniejszym kontakcie mailowym
lub telefonicznym. Masz pytania? Chcesz przyjść z większa grupą?