Wakacje to niezwykły czas i niezapomniane chwile, zarówno dla dzieci, dla młodzieży, jak również i dla dorosłych. Wyobrażamy sobie długie dni, beztroskie wieczory, opalanie się, kąpiele w wodzie, wycieczki, rowerowe wyprawy, dużo lodów i wiele innych przyjemności. Niestety, ale na pogodę jednak nie mamy absolutnie wpływu i nawet latem zdarzają się chwile, w których cały niemal dzień pada deszcz. I co w takim czasie zrobić? Jak zorganizować sobie czas? Jak spotkać się ze znajomymi? W jaki sposób spędzić sobotni wieczór, jeśli nie na działce lub nad jeziorem?

***

Wakacyjna zabawa dla dorosłych

Kto powiedział, że wakacje mogą mieć tylko dzieci? Czy dorosłym także nie należy się chwila przyjemności? No właśnie… Całe miesiące ciężkiej pracy, znoszenie humorów szefa, realizowanie różnorodnych projektów, stres, nerwy, ciągła presja czasu. Dla każdego człowieka nie jest to miły czas, dlatego też chwila urlopu to najlepsze, co każdy w ciągu roku może otrzymać. Jedni wyjeżdżają na wakacje do ciepłych krajów, inni szukają ciekawych form rozrywki w swoim mieście. Gdy jest piękna pogoda, większość korzysta z uroków lata. Wyjazdy nad jezioro lub na działkę, łapanie promieni słońca, kąpiele w jeziorach. Co jednak wymyślić, gdy pada deszcz, dzień ciągnie się jak makaron, a my chcemy spotkać się ze znajomymi, pogadać, pośmiać się, spędzić miło czas? 

Jedną z  opcji, jaka w ostatnim czasie cieszy się niezwykle dużą popularnością to klub z oryginalną formą rozrywki, jaką jest rzucanie siekierami. Cóż to takiego? No właśnie, to rozrywka na wysokim poziomie, jakiej nie jest w stanie zaoferować nam żadne inne miejsce, jak właśnie specjalnie do tego przystosowany klub. W miejscu takim można liczyć na wszystko to, co dorosłym potrzebne jest do spędzenia miło wolnego czasu, szczególnie tego wakacyjnego. We wnętrzu takiego klubu można otrzymać naprawdę wiele przyjemności. Po pierwsze – alkohol, po drugie – muzyka, po trzecie – zabawa połączona z rywalizacją. Czego można chcieć więcej? Na pewno doskonałego humoru, niezwykłej atmosfery i jedynej w swoim rodzaju grupy ludzi.

Axe throwing

Klub i rzucanie siekierami

Rzucanie siekierami to pomysł, jaki zrodził się kilka lat temu. Od tego momentu, kiedy jako pierwszy pojawił się na rynku taki punkt, niemal od razu spotkał się on z ogromnym zainteresowaniem. To sprawiło, że miejsc takich zaczęło przybywać, bo ludzie zapragnęli rozrywki na nieco wyższym poziomie. Wybierając taki właśnie klub, można w nim miło spędzić czas w gronie znajomych, a do tego oprócz wszystkiego, co się robi w tradycyjnym pubie, to właśnie tam można pobawić się, rzucając siekierami do odpowiednich tarcz.

Forma zabawy jest dowolna. Jedni stawiają w grupie na rywalizację między sobą zdobywając punkty, inni z kolei dzielą się na grupy i walcząc do wspólnej puli, rywalizują z określonym przeciwnikiem. Aby rozpocząć zabawę, trzeba najpierw zaznajomić się z zasadami, jakie w takim miejscu obowiązują. Następnie bawiąc się czy to w walce samodzielnej czy w grupie, można przystąpić do działania. Siekierę, niczym kij baseballowy wkłada się za głowę i rzuca do odpowiednich tarcz, które mają konkretne kolory. W zależności od tego, na jaki kolor się trafi, taką ilość punktów się zdobywa. Gracze walcząc w poszczególnych rundach, zmierzają do finału, w którym walczą ze sobą najlepsi, rzucając big siekierą. Wystarczy jeden raz spróbować taką formę zabawy, by tak okazała się być idealnym rozwiązaniem dla każdego. Jako alternatywa dla wakacyjnego szaleństwa, gdy na zewnątrz pada deszcz, ta opcja wydaje się być trafiona w samą dziesiątkę. 

Rezerwacja terminu – zabawa dla każdego

Kiedy okres wakacji trwa, a pogoda nie napawa nas optymizmem, spotkania ze znajomymi stanowią często niejako jedyną deskę ratunku, by w całym tym świecie nie zwariować. Bez wątpienia kluby z takimi potencjałami i pomysłami, stanowią jak najbardziej idealny wybór dosłownie dla każdego. Trzeba jednak zdać sobie sprawę z tego, że z racji dużego zainteresowania, aby wybrać wieczór w takim miejscu, trzeba wcześniej zarezerwować odpowiednią datę, tak, aby każdemu pasowało i każdy mógł sobie ten termin ,,zaklepać”. Każda zabawa może być dobra, każda może być idealna i ciekawa, jeśli jest na nią pomysł, jeśli towarzyszy temu dobry humor, pełne szaleństwo i ludzie, którzy rozumieją się bez słów. 

Choć w klubach, gdzie główną atrakcją jest rzucanie siekierami do celu podstawa jest dobra zabawa, to jednak każdy może dostać tutaj dawkę przyjemności, radości i naprawdę wyśmienitego humoru, a do tego i rywalizacji, za jaką niewątpliwie wszyscy przepadamy, czyż nie? Jeśli jest to zdrowe podejście, a przy tym humor i chęć spędzania wolnego czasu w sposób inny, niż klasyka, to na pewno warto takie miejsce wybrać i pobawić się w nieco innej, na pewno bardzo oryginalnej formie. Latem deszczowa pogoda wcale nie musi być katastrofą. Trzeba tylko umieć odpowiednio zaplanować sobie ten czas.